بهار تو راهه...

 به علت کارهای عجیب غریب پرشین بلاگ مجبور شدم این قالب رو بزارم.



بهار رسید یعنی همیشه میرسه

اگه تو حاضر نباشی و از زمان جا مونده باشی...

بهار یه روز صبح،ظهر،عصر یا شب میاد آروم آهسته اونقدر آهسته که صداش و فقط ماهیها میشنون و مادر بزرگها،ما وقتی صداش و میشنویم که شکوفه هاش و رو زمین پخش کنه و خونه رو گلبارون کنه.

خوشبختی منم اینه که همیشه وقتی فکر میکنم غمگین ترین پسر دنیام فرشته ام با یه لبخند زیبا منو به خنده وا میداره تا تموم سال بخندم اون وقت تو دلم که به اندازه یه دست مشت کرده است،اول به خدا سلام میکنم و بعد به زندگی به روزای خنده دار سال آینده میخندم و برای اتفاقها و ناراحتیها غصه میخورم و گاهی هم گریه میکنم.

پیشتر ها وقتی کوچیک بودم هوا که مهربون میشد و لطیف و دل انگیز کلی ذوق میکردم. سال جدید برام شیرین بود و دیدو بازدید و یک شادی ، خلاصه فقط خودم بودم و خودم ولی حالا که فصل عوض میشه یه جور دیگه میشم.

میگم نکنه روزای خوب زندگیم تکرار نشه،نکنه اون کسایی که دوستشون دارم دیگه نبینم،بهار یه بار چشاشو ازم جدا نکنی،نکنه یه بار اون و بفرستی به یه جای غریب نکنه با اومدن تو ما عهدمون و بشکنیم و همه چیز و فراموش کنیم.

وقتی بهار میاد انگار رسمش که خود به خود به یاد گذشته بیافتیم، مثل روزایی که غریبانه یه سلام به دادم میرسه و منو از تنهایی نجات میده. گاهی اوقات صفحه های سرنوشت و ورق میزنم و میرم سراغ محبتهای جا مونده تو کوچه پس کوچه های این روزگار دوست دارم وقتی بهار میاد محبت ها بیشتر بشن نه از یاد برن.

بهار وقتی میای صدای چشمه سار از سنگ نشه،آوای چلچله ها بیرنگ نشه، یه بار چشم های منتظر به در خسته نشن،نکنه چشاشون و از در بردارن و اونوقت یارشون بیاد و اونا خبردار نشن...

هنوز بهار نرسیده چیزی نمونده برسه ها پس برای اومدن بهار کوچه های دلمون و آب پاشی کنیم تا هر چی بدیه از بین بره...



/ 3 نظر / 20 بازدید
مريم

گفتي از تو بگسلم؟ دريغ و درد! رشته وفا مگر گسستني ست؟ بگسلم ز خويش و از تو نگسلم، عهد عاشقان مگر شكستني ست؟!

مريم

گفتي از تو بگسلم؟ دريغ و درد! رشته وفا مگر گسستني ست؟ بگسلم ز خويش و از تو نگسلم، عهد عاشقان مگر شكستني ست؟!

فریاد

سلام. دوست عزیز آیا می دانید وبلاگ شما یک معدن طلاست؟ شما می توانید با قرار دادن کد تبلیغات سایت های دیگر در وبلاگتان برای خود کسب درآمد کنید. روش کار بسیار آسان است و حداکثر 5 دقیقه وقت شما را خواهد گرفت اما برای همیشه یک منبع درآمد ثابت برای خود ایجاد کرده اید. با کلیک بر روی لینک آدرسی که در زیر برای شما نوشته ام مشخصات خود را وارد کرده و در این سایت عضو می شوید. آخرین کاری هم که باید بکنید این است که کد تبلیغات را که برای شما آماده کرده اند به هر تعدادی که مایل باشید در قالب وبلاگ خود قرار دهید. از این لحظه به بعد با هر کلیک بازدیدکنندگان وبلاگ شما بر روی تبلیغات بدون اینکه کاری کنید 30 تومان به حساب شما اضافه می شود. http://www.oxinads.com/?a=10636