نو روز...

 

این عید چه رسمیست...؟

که حتی شنیدن صدای پایش

زمزمه باران است و بوی طراوت

و گفتن:

  " سال نو مبارک "

وسوسه دل انگیز ایستادن

زیر آن باران...

پس باز هم

    پس باز هم

   با شوقی کودکانه

                 میگویم:

 

                 " نوروز ٨٩ بر شما مبارک باد "

*امسال باز زودتر اومدم تبرک بگم و برم.

 

/ 31 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سحر

سال نو مبارکگل

نانی آزاد

امسال هم نانی ازاد عیدی ندارد که قابل تبریک باشه اما به رسم ادب آمدم تا بگم : مثل ماهی زنده مثل سبزه زیبا مثل سمنو شیرین مثل سنبل خوشبو مثل سیب خوش رنگ و مثل سکه با ارزش باشید سال نو مبارک[گل] یادتون نره تو لحظه های شادیتون فاتحه ای برای سانی بفرستید که ...... و دعا کنید خدا به پدر و مادری که ساعت تحویل سر خاک فرزندشون هستند صبر بده [گل]

سایه

مبارک...[لبخند][گل]

نهال

سال نو مبارک امیدوارم سال 89 سرشار از شادی باشه براتون

هادی

سلام [گل] سال نو بر شما مبارک و پر برکت باد موفق باشی ... زندگی در گذر است و خاطره ها ماندنی

portamino

سال ها را دور نمی اندازم ... نقطه ها چین خوردهاند خبری هست هنوز

گیسو

سال نوی تو هم مبارک حسام عزیز.... و هنوز هم می نویسم.......

نانی آزاد

به آرامی آغاز به مردن می کنی اگر سفر نکنی ، اگر کتاب نخوانی ، اگر به اصوات زندگی گوش ندهی، اگر از خودت قدردانی نکنی. به آرامی آغاز به مردن می کنی زمانی که خودباوری را درخودت بکشی، وقتی نگذاری دیگران به تو کمک کنند. به آرامی آغاز به مردن می کنی اگر برده عادات خود شوی، اگر همیشه از یک راه تکراری بروی... اگر روز مرگی را تغییر ندهی اگر رنگ های متفاوت به تن نکنی، یا اگربا افراد نا شنا س صحبت نکنی. تو به آرامی آغاز به مردن می کنی اگر از شور وحرارت، از احساسات سرکش، واز چیزهائی که چشمانت را به درخشش وا می دارند، و ضربان قلبت را تندتر می کنند، دوری کنی. ..، تو به آرامی آغاز به مردن می کنی اگرهنگامی که با شغلت،یا عشقت شاد نیستی، آن را عوض نکنی، اگربرای مطمئن در نامطمئن خطر نکنی، اگر ورای رویا ها نروی، اگر به حوادث اجازه ندهی که حداقل یک بار در تمام زندگی ات ورای مصلحت اندیشی بروی. . . س ت امروز زندگی را آغاز کن! امروز مخاطره کن ! امروز کاری کن !

شادی

خوب راستش الان که این پستتو خوندم دقیقا بیست و پنج روز مونده تا نوروز نود. اما حیف که من اسکروچم. انقدر بینوام که از عید بیزارم. اما عید و نوروز برای تو شاد باشه الهی.